Elixíry

Recepty byly objeveny v podzemí domu na adrese Haštalská 1 na Praze 1, pod kterým si v 16. století zřídil alchymistickou laboratoř samotný císař Rudolf II. V době její největší slávy se tady potkávaly osobnosti jako Rabbi Löw, Tadeáš Hájek z Hájku nebo Tycho Brahe.

Elixír mládí

Elixír mládíNejvzácnější ze všech elixírů. Recept na něj byl připraven přímo pro císaře Rudolfa II. jeho osobním lékařem Tadeášem Hájkem z Hájku, aby mu zaručil věčný život a mládí. Jeho složení podporuje očišťování organismu, obnovu buněk a celkovou harmonizaci těla i ducha. Byl vyroben ze 77 bylin a alkoholu (20%). Užívá se 1 moka lžička každé ráno před snídaní.

Elixír lásky - Eros

Elixír láskyKořeněné víno s obsahem výtažků ze vzácné byliny zvané kotvičník zemní, nebo jinak i přírodní viagra. Tato rostlinka má povzbudivé účinky pro lidské tělo, které jsou známé už od starověku. Zejména elixír lásky je oblíbeným dárkem pro zamilované páry, které si chtějí společné chvilky ještě víc vychutnat (14% alkohol).

Elixír paměti - Memos

Elixír pamětiElixír na zlepšení paměti obsahuje především různé byliny, které napomáhají koncentraci, soustředění a jak už samotný název napovídá, tak i paměti. Nejdůležitější podpůrnou látkou v něm je výtažek z ginko biloby (14% alkohol). Jedná se o kořeněné víno.

Elixír 2v1

Elixír 2v1Zajímavé spojení dvou elixírů v jedné láhvi. Zákazník má na výběr z mnoha zajímavých tvarů.
Pitné zlato - Aurum potabile

Pitné zlatoPitné zlato bylo pro všechny alchymisty symbolem dokonalosti a nesmrtelnosti. Věřili, že po jeho vypití získají věčné mládí nebo alespoň zdraví. Tohle zlato se vyrábí macerací a luhováním bylin, které zlato získaly z půdy, ve které rostly. Takové zlato je považováno za všestranný lék (70% alkohol), 65 ml, užívá se po 3 kapičkách s kostkou cukru.

Elixír je 100% přírodní produkt vyráběn podle zde nalezené tajné receptury z 16. století. Vyrábí se z bylin sbíraných v klášterních zahradách za svitu luny.

Cena

Malá lahev (55 ml) za *990 Kč
Velká lahev (250 ml) za *2100 Kč
* plus cena dopravy podle ceníku České pošty